انتخاب کفش عروس

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیلانتخاب کفش مناسب عروس


پس از انتخاب و خريد لباس عروس ، انتخاب کفش در اولويت قرار دارد. هنگام انتخاب کفش بايد به تناسب قد خود با داماد و همچنين مدل لباس عروستان توجه کنيد. ما در اين به همه ي نکات لازم که هنگام انتخاب کفش بايد به آن توجه کنيد خواهيم پرداخت.يکي از نکات مهم در خريد کفش عروس توجه به قد عروس و داماد مي باشد. اگر هم قد داماد و يا فقط کمي کوتاه تر از آقاي داماد هستيد بهتر است به سراغ کفش هاي بدون پاشنه برويد چرا که شنيون موهايتان و گذاشتن تاج خواه ناخواه باعث خواهد شد کمي قدتان بلندتر از قبل به نظر برسد بنابراين اگر کفشتان نيز پاشنه بلند باشد قدتان از آقاي داماد بسيار بلندتر خواهد شد و مطمئنا اين موضوع جالب نخواهد بود. نکته مهم ديگر که اين است که بايستي ابتدا به سراغ خريد لباس عروس برويد بعد براي خريد کفش اقدام کنيد در غير اين صورت ممکن است دنباله لباسي که انتخاب مي کنيد به کفشتان گير کند و اين مانع خريد لباس دلخواهتان شود. پس بهتر است ابتدا به سراغ انتخاب لباس عروس برويد تا بدون دغدغه لباس را انتخاب و سپس کفشي راحت و متناسب با لباس عروستان انتخاب کنيد.


هنگام انتخاب کفش، فراموش نکنيد که قرار است ساعت ها از اين کفش استفاده کنيد بنابراين سعي کنيد کفش راحتي انتخاب کنيد که تنگ نباشد و به انگشتان فشار زيادي وارد نکند . پيشنهاد ما به شما اين است که ببينيد در زمان هاي ديگر بيشتر چه نوع کفشي به پا مي کنيد؟ کفش هاي اسپرت؟ کفش هاي پاشنه بلند و يا کفش هايي با پاشنه هاي کوتاه؟ و يا کفش لژدار؟ بعضي ها فکر مي کنند عروس حتما بايد کفشي با پاشنه 12 سانتي به پا کند در حالي که اين يک تصور کاملا اشتباه است . فکرش را بکنيد که خانمي هميشه کفش اسپرت به پا مي کند و حال يکدفعه آن هم در مراسم عروسيش به سراغ کفش پاشنه بلند برود! مطمئنا با اين کفش راحت نخواهد بود و اگر هنگام رقص زمين نخورد مطمئنا دچار مشکلات ديگري خواهد شد.اگر شما جزو افرادي هستيد که با کفش پاشنه بلند خيلي راحت نيستيد و از طرفي تمايل داريد در مراسم عروسيتان کفش پاشنه بلند به پا کنيد پيشنهاد مي کنيم براي مراسم عروسيتان دو جفت کفش بخريد. يکي بدون پاشنه و يکي پاشنه بلند. از کفش بدون پاشنه براي رقص و از کفش پاشنه بلند براي گرفتن عکس در آتليه استفاده نماييد.


اگر محدوديتي براي اندازه پاشنه کفش نداريد توصيه مي کنيم اگر لباس عروستان پفي است بهتر است به سراغ کفش هاي پاشنه بلند و اگر لباستان دنباله دار است به سراغ کفش هايي با پاشنه متوسط برويد. عروس خانم هاي چاق نيز اگر محدوديتي براي اندازه پاشنه کفش ندارند بهتر است به سراغ کفش هاي پاشنه بلند بروند تا بوسيله بلندتر شدن قدشان چاق بودن آن ها کمتر به چشم بيايد. البته ممکن است پاشنه بيشتر از 7 سانتي متر باعث درد پا در همه افراد مخصوصا افراد چاق شود بنابراين در توصيه مي کنيم کفش هاي لژدار را نيز فراموش نکنيد.نکته مهم ديگر اين است که پس از خريد کفش تا روز عروسي بارها کفش را به پا کنيد تا پاي شما به کفش عادت کند و متوجه شويد که پايتان در کفش راحت است يا کفش پايتان را مي زند. در غيراين صورت ممکن است در مراسم عروسي پايتان زخم شود و در نتيجه نتوانيد درست راه برويد ولي اگر تا روز عروسيتان چندين بار و هر بار چند ساعت کفش هايتان را بپوشيد مطمئنا در شب عروسي راحت تر خواهيد بود.


جهت گرفتن ايده در ادامه تعدادي عکس کفش عروس با مدل هاي مختلف اعم از کفش پاشنه بلند، پاشنه متوسط و بدون پاشنه قرار مي دهيم…

منبع : انتخاب کفش عروس  


 


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل